Добровольский учебно - воспитательный комплекс "общеобразовательное учебное заведение - дошкольное учебное заведение"

 

Конкурси

   З метою активізації роботи щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, організації змістовного дозвілля та залучення дітей до участі в пропаганді правил безпечної поведінки на вулицях та дорогах Благодійний фонд «Демократичний розвиток» оголосив проведення  Національного літературного конкурсу з правил безпеки дорожнього руху  “0”БАЧНІСТЬ.

     Конкурс проводиться Національною програмою з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді «Traffic Challenge» спільно з Національною поліцією України в рамках Десятиріччя дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2010-2020 років, проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН. Головна мета конкурсу: привернення уваги громадськості до проблем гарантування дорожньої безпеки, запобігання випадків травмування і загибелі в автопригодах та підвищення освіченості дітей у питаннях забезпечення безпеки під час участі у дорожньому русі.

      Пропонуємо усім небайдужім до питань безпеки дорожнього руху долучитися до участі. Термін подачі робіт до 31 січня, оголошення результатів заплановано на 22 лютого 2017 року,  переможців чекають призи від організаторів.

https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/15964552335fc33f?projector=1