Добровільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад"

 






Курси підвищення кваліфікації

ГРАФІК

курсової  перепідготовки

педагогічних працівників Добровільського НВК «ЗНЗ – ДНЗ»

на базі КВНЗ «Дніпровська академія неперервної освіти»

2018  рік

 

з/п

 

ПІБ

Номер

курсу

 

Назва курсу

Тип

курсу

Дата

початку

курсу

Дата

закінчення

курсу

 

Під-пис

1.

Коломоєць О.О.

71

Блок одноденних тематичних курсів для вчителів, класних керівників, практичних психологів, соціальних педагогів ЗНЗ «Основи вікової психології для вчителів ЗНЗ» (Тренер: Горбань Г.О.)

 

25.01.18

16.03.18

28.09.18

06.11.18

 

 

2.

Коломоєць О.О.

77

Блок одноденних тематичних курсів для вчителів, класних керівників, практичних психологів, соціальних педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Психологічний практикум для вчителів» (Тренер: Кириченко В.В.)

1 день (Чотири етапи: І, ІІ, ІІІ, ІV)

05.02.18

07.03.18

23.04.18

04.06.18

 

 

3.

Муха Т.О.

241.1

«Конструювання уроку з інтерактивною дошкою в програмі Elite Panabord» (Тренер: Бутурліна О.В.)

1 день

05.02.18

 

 

4.

Булава Т.М.

241.3

«Особливості створення наукових публікацій та інформаційно-комунікаційний їх супровід» (Тренер: Бутурліна О.В.)

1 день

12.02.18

 

 

5.

Мамонова Л.М.

4.29

«Підготовка навчального закладу до державного контролю освітньої діяльності» (Тренери: Якименко Л.І., Безена І.М.)

1 день

13.02.18

 

 

6.

Фесенко О.А.

80.6

«Профілактика професійно-особистісної деформації вчителя» (Тренер: Хоміч О.Б.)

1 день

20.02.18

 

 

7.

Коба К.О.

73

Блок одноденних тематичних курсів для вчителів, класних керівників, педагогів-організаторів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Комунікативна компетентність педагога» (Тренери: Пальм Г.А., Кириченко В.В.)

1 день (Чотири етапи: І, ІІ, ІІІ, ІV)

23.02.18

12.03.18

02.04.18

14.05.18

 

 

8.

Мулатова Л.В.

23

Одноденні тематичні курси для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів «Розвиток логічного мислення школярів» (Тренери: Романенко К.В., Сиченко В.В.)

 

1 день

13.03.18

 

 

9.

Івлєва Л.О.

126

Одноденні тематичні курси для вихователів дошкільних навчальних закладів «Формування навичок організації принципів тендерної рівності в системі сучасної дошкільної освіти» (Тренер: Побоча Т.Д.)

1 день

14.03.18

 

 

10.

Муха Т.О.

155

Вчителі інформатики («спеціаліст», «спеціаліст ІІ категорії»)

О-Д

26.03.18

05.06.18

 

11.

Рожкова І.В.

4.26

«SWOT- аналіз діяльності загальноосвітнього навчального закладу» (Тренер: Якименко Л.І., Романенко К.В.)

1 день

27.03.18

 

 

12.

Подольна Н.І.

101.3

«Способи реалізації компетентнісного потенціалу на уроках англійської мови за новою Програмою»

1 день

28.03.18

 

 

13.

Бондаренко Т.О.

206

Вчителі фізичної культури («спеціаліст І категорії», «спеціаліст вищої категорії»)

3 тижні

02.04.18

20.04.18

 

14.

Подольна Н.І.

243

Педпрацівники ЗНЗ за темою «Використання квест-технологій в навчально-виховному процесі» (Тренер: Кудирко В.І.)

1 день

05.04.18

 

 

15.

Фесенко О.А.

243

Педпрацівники ЗНЗ за темою «Використання квест-технологій в навчально-виховному процесі» (Тренер: Кудирко В.І.)

1 день

17.04.18

 

 

16.

Булава Т.М.

72

Блок одноденних тематичних курсів для вчителів, класних керівників, практичних психологів, соціальних педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Навички критичного мислення» (Тренери: Горбань Г.О., Пальм Г.А., Кириченко В.В.)

1 день (Чотири етапи: І, ІІ, ІІІ, ІV)

18.04.18

22.05.18

12.09.18

17.10.18

 

 

17.

Рожкова І.В.

101.2

«Розвиток мовленнєвих навичок на уроках англійської мови за ключовими компетентностями»

1 день

18.04.18

 

 

18.

Мулатова Л.В.

81

Одноденні тематичні курси для вчителів початкових класів, заступників директорів з виховної роботи ЗНЗ «Виховання дітей молодшого шкільного віку засобами вальдорфської педагогіки» (Тренер: Передерій О.Л.)

1 день

07.05.18

 

 

19.

Скляр Т.В.

54.1

«Родина – найбільша цінність держави» (Тренери: Шабаєва Л.М., Яшина.М.)

1 день

16.05.18

 

 

20.

Мамонова Н.В.

230

Тематичні курси для методистів, вихователів, психологів дошкільних навчальних закладів за проектом «Садочок – простір дружній до дитини»

3 дні

11.06.18

13.06.18

 

21.

Івлєва Л.О.

82

Одноденні тематичні курси для вихователів та педагогів ЗНЗ «Виховання дітей дошкільного віку засобами вальдорфської педагогіки» (Тренер: Передерій О.Л.)

1 день

12.06.18

 

 

22.

Фесенко О.А.

80.2

«Проектування діяльності як умова професійного зростання педагога» (Тренер: Горбань Г.О.)

1 день

13.06.18

 

 

23.

Мамонова Н.В.

114

Вихователі дошкільних навчальних закладів (які не мають категорії)

2 тижні

02.07.18

13.07.18

 

24.

Бондаренко Т.О

76

Блок одноденних тематичних курсів для вчителів, класних керівників, практичних психологів, соціальних педагогів, педагогів-організаторів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Психологічні аспекти безпечної поведінки дітей і підлітків Інтернет-просторі» (Тренер: Кириченко В.В.)

1 день (Чотири етапи: І, ІІ, ІІІ, ІV)

17.09.18

16.10.18

05.11.18

08.12.18

 

 

25.

Муха Т.О.

241.4

«Створення учнівських Scrah-проектів» (Тренер: Бутурліна О.В.)

1 день

20.09.18

 

 

26.

Бондаренко Т.О.

157

Вчителі інформатики, які додатково викладають математику та вчителі, які викладають інформатику в 5-му та 6-му класі

О-Д

24.09.18

29.11.18

 

27.

Рожкова І.В.

4.9

«Ведення ділової документації у ЗНЗ вчителя/керівника» (Тренер: Крупеніна Н.А.)

1 день

02.10.18

 

 

28.

Скляр Т.В.

53.3

«Інноваційні форми і методи виховання громадянина-патріота в системі сучасної освіти» (Тренер: Крижанівська Ж.М.)

1 день

09.10.18

 

 

29.

Патика С.В.

24

Одноденні тематичні курси для заступників директорів та педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів «Система роботи педагогічного колективу  з обдарованими учнями» (Тренер: Майданенко С.В.)

1 день

17.10.18

 

 

30.

Мамлнова Л.М.

12.1

Внутрішкільний контроль в навчальному закладів об’єднаної територіальної громади» (Тренер: Безена І.М.)

1 день

23.10.18

 

 

31.

Рожкова І.В.

4.2

«Науково-методичні проекти та експерименти у ЗНЗ: організація та методичний супровід» (Тренер: Мотуз Т.В.)

1 день 3

30.10.18

 

 

32.

Бондаренко Т.О.

214

Педагогічні працівники загальноосвітніх навчальних закладів за програмою «Я – моє здоровя, моє життя» (5-6 кл.) (на базі ДОІППО)

 

1 тиждень

12.11.18

16.11.18

 

33.

Скляр Т.В.

80.7

«Навички конструктивної взаємодії освітян з батьками учнів» (Тренер: Хоміч О.Б.)

1 день

14.11.18

 

 

34.

Бондаренко Т.О.

243

Педпрацівники ЗНЗ за темою «Використання квест-технологій в навчально-виховному процесі» (Тренер: Кудирко В.І.)

1 день

15.11.18

 

 

35.

Мамонова Л.М.

4.13

«Навички конструктивної взаємодії та протидія маніпуляціям у спілкуванні» (Тренер: Пальм Г.А., Горбань Г.О.)

1 день

22.11.18

 

 

36.

Коба К.О.

80.8

«Творче робоче самопочуття вчителя на уроці» (Тренер: Хоміч О.Б.)

1 день

30.11.18

 

 

37.

Подольна Н.І.

83

Одноденні тематичні курси для вчителів предметів художньо-естетичного циклу ЗНЗ «Творче робоче самопочуття вчителя на уроці» (Тренер: Хоміч О.Б.)

1 день

05.12.18

 

 

 

 

Графік

проведення курсової перепідготовки

на базі Дніпропетровського ОІППО

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові педпрацівника

Назва ів

Дата

Підпис

1.

Рожкова Ірина Володимирівна

Одноденні тематичні  для заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів 

«Організація роботи з обдарованими дітьми в ЗНЗ та їх батьками»

 

 

 

23.02

 2017р.

 

2.

Мамонова Лідія Миколаївна

Одноденні тематичні курси  для директорів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів та методистів управлінь, відділів освіти

«Внутрішкільний контроль в навчальному закладі: нормативи та практика роботи»

28.03

  2017р.

 

3.

Івлєва Людмила Олександрівна

Вихователі малокомплектних дошкільних навчальних закладів

03.04-14.04

2017р.

 

4.

Рожкова Ірина Володимирівна

Одноденні тематичні курси  для директорів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів та методистів управлінь, відділів освіти

«Науково – методичний супровід освітньої діяльності вчителя/керівника ЗНЗ»

16.05

 2017р.

 

5.

Бондаренко Тетяна Олександрівна

Вчителі обслуговуючої праці («спеціаліст І категорії», «спеціаліст вищої категорії»).

Індивідуальна форма навчання

06.06 – 16.06

2017 р.

 

6.

Скляр Тетяна Вікторівна

Одноденні тематичні курси  для заступників директорів з виховної роботи, педагогів – організаторів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

«Виховання в сучасній школі: рефлексія, практика, проблеми, перспективи»

20.06

 2017р.

 

7.

Коба Катерина Олексіївна

Вчителі історії, правознавства, суспільствознавчих дисциплін (спеціаліст І категорії», спеціаліст вищої категорії»

03.07-14.07

2017р.

 

8.

Рожкова Ірина Володимирівна

Одноденні тематичні курси  для директорів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів та методистів управлінь, відділів освіти

«Проектування діяльності як умова професійного зростання педагога»

09.10

 2017р.

 

9.

Рожкова Ірина Володимирівна

Одноденні тематичні курси  для директорів, заступників директорів загальноосвітніх навчальних закладів та методистів управлінь, відділів освіти

«Моніторинговий супровід внутрішкільної методичної роботи»

30.10

 2017р.

 

10.

Скляр Тетяна Вікторівна

Одноденні тематичні курси методистів, педагогів – організаторів, заступників директорів з виховної роботи загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів

«Учнівське самоврядування як дієвий засіб виховання особистості»

02.11

 2017р.

 

11.

Молокова Світлана Валентинівна

Вчителі початкових класів  («спеціаліст», «спеціаліст ІІ категорії)

11.12 – 22.12

2017р.